About Us

About Us

Firmamız otomotiv ve endüstriyel kimyasalları üzerine hizmet sağlamakta olup müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Otomotiv üreticilerinin yetkili servisleri, motosiklet servisleri, akaryakıt istasyonları, kaporta atölyeleri, hızlı tamir atölyeleri, boyahaneler, oto cam atölyeleri,  araç bakım ve modifiye servisleri, özel servisler, otomobil galerileri, araç kiralama şirketleri gibi çok geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz.

Firmamız otomotiv ve endüstriyel kimyasalları üzerine hizmet sağlamaktadır.

Kuruluşu 30 yıla aşkın bir süredir var olan ve son 15 yıldır otomotiv sektöründe aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Kuruluşumuzun amacı; Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini araştırarak, zamanında ürün ve hizmet sunmak, her aşamasında dürüstlük ve profesyonellikten ödün vermeden çalışmak.

Sizlere vaatte bulunmuyoruz, sonuç odaklı formülasyonlar üretiyoruz. Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş olan sorun odaklı sonuç veren çözümler sunuyoruz. Formülasyonlarımızın tamamı bilimsel test ve analiz çalışmalara dayanmaktadır.

hakkimizda-2
demo-attachment-183-Polygon-hero-left
demo-attachment-184-Polygon-hero-right
ofis2

Our Vision

To be a pioneer, followed and an organization whose successes are taken as an example, bringing innovations to the field of manufacturing and sales of industrial chemicals.

Our Mission

To maximize customer satisfaction by serving with high standard, quality products,

To respect the time and rights of our customers,

To increase the satisfaction and morale of our employees,

To fulfill our responsibilities towards humanity, environment and universal values,

To fulfill our responsibilities towards humanity, environment and universal values,

Our policy

To provide products and services on time by understanding customer needs and expectations; is to work without sacrificing honesty at every stage of these processes.

Our aim

To be a big company that creates competition, not competing in our sector, without sacrificing our quality and interrupting our R&D studies.

Our Quality Policy

To provide the products and services that will provide the highest benefit to our customers as the best solution partner, to ensure continuous customer satisfaction, and to understand the expectations of our valuable employees in order to achieve our goals, and to protect the institutionality of our company by ensuring their participation.