Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız otomotiv ve endüstriyel kimyasalları üzerine hizmet sağlamakta olup müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Otomotiv üreticilerinin yetkili servisleri, motosiklet servisleri, akaryakıt istasyonları, kaporta atölyeleri, hızlı tamir atölyeleri, boyahaneler, oto cam atölyeleri,  araç bakım ve modifiye servisleri, özel servisler, otomobil galerileri, araç kiralama şirketleri gibi çok geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz.

Firmamız otomotiv ve endüstriyel kimyasalları üzerine hizmet sağlamaktadır.

Kuruluşu 30 yıla aşkın bir süredir var olan ve son 15 yıldır otomotiv sektöründe aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Kuruluşumuzun amacı; Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini araştırarak, zamanında ürün ve hizmet sunmak, her aşamasında dürüstlük ve profesyonellikten ödün vermeden çalışmak.

Sizlere vaatte bulunmuyoruz, sonuç odaklı formülasyonlar üretiyoruz. Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş olan sorun odaklı sonuç veren çözümler sunuyoruz. Formülasyonlarımızın tamamı bilimsel test ve analiz çalışmalara dayanmaktadır.

hakkimizda-2
demo-attachment-183-Polygon-hero-left
demo-attachment-184-Polygon-hero-right
ofis2

Vizyonumuz

Endüstriyel kimyasallarının imalat ve satış alanına yenilikleri getiren öncü, takip edilen ve başarıları örnek alınan, bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli ürünler ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,

İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Yeni hedefimiz endüstriyel kimyasallar sektöründe ülkemizin en hızlı büyüyen örnek şirketi olmak.

İlkemiz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak zamanında ürün ve hizmet sunmak; bu süreçlerin her aşamasında dürüstlükten ödün vermeden çalışmaktır.

Amacımız

Kalitemizden ödün ve Ar-Ge çalışmalarımıza ara vermeden sektörümüzde rekabet eden değil rekabet yaratan büyük bir firma olmaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak ve ayrıca hedeflerimize ulaşmak için değerli çalışanlarımızın beklentilerini anlamak, katılımlarını sağlayarak firmamızın kurumsallığını korumaktır.