Hakkımızda

Hakkımızda

Kimya sektöründe 19 yıldır faaliyette bulunan BAŞARI KİMYA Endüstriyel Kimyasallar  İmalat ve Pazarlama, Temizlik ve Hijyen kimyasalları ve Sanayiye yönelik sarf kimyasalları gibi geniş yelpazede üretim yapan % 100 Türk sermayeli bir firmadır.

2007 yılından buyana İstanbul’un Anadolu yakasında üretimini sürdüren firmamız, ASYA ve SİHİRLİ markalarıyla üretim yapmaktadır.

AR-GE çalışmalarına büyük önem veren BAŞARI KİMYA en son, 2008 yılımda kişisel temizlik ve bakım ürünü olan “ASYA EL TEMİZLEME KREMİ” ve 2009 yılında araç bakım ürünü olan “ASYA MOTOR YIKAMA – KORUMA ve PARLATMA” ürünleri ile gündeme gelmişti.

Firmamız “Endüstriyel ve Konsantre Ürünler” konularındaki faaliyetleri ile devam ediyor.

hakkimizda-2
demo-attachment-183-Polygon-hero-left
demo-attachment-184-Polygon-hero-right
ofis2

Vizyonumuz

Endüstriyel kimyasallarının imalat ve satış alanına yenilikleri getiren öncü, takip edilen ve başarıları örnek alınan, bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli ürünler ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,

İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Yeni hedefimiz endüstriyel kimyasallar sektöründe ülkemizin en hızlı büyüyen örnek şirketi olmak.

İlkemiz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak zamanında ürün ve hizmet sunmak; bu süreçlerin her aşamasında dürüstlükten ödün vermeden çalışmaktır.

Amacımız

Kalitemizden ödün ve Ar-Ge çalışmalarımıza ara vermeden sektörümüzde rekabet eden değil rekabet yaratan büyük bir firma olmaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak ve ayrıca hedeflerimize ulaşmak için değerli çalışanlarımızın beklentilerini anlamak, katılımlarını sağlayarak firmamızın kurumsallığını korumaktır.